top of page

Фани Аніме та Манги

Публічна·44 учасники

Всім Привіт! Я тут тепер!


Отже, одна цікава дівчина (маже хлопцем її не обізвала, поки роздивлялася аву), під ніком paraska запропонувала ділитися своїми фанфіками, які ми пишемо.


Я продовжу цю лінію.


Моя остання робота у вигляді фанфіку це - "Скажи мені хто ти?" - один з уривків моєї майбутньої книги: "Танець під Дощем".


Коротко про книгу:


Дівчина потрапляє у світ HunterxHunter, через обставини, які після переміщення - вона забуває. Вона залишається одна, зі слабким тілом, і пораненою психікою. Її задача - вижити. Та чи знайде вона відповіді на питання "як потрапила в цей світ" і "чи зможе повернутися назад - додому"?


В книзі описуються декілька ліній, які поступово розкривають секрети появи Вероніки у цьому світі, уроки, які вона має пройти в ньому, і кінцеві усвідомлення, як перевенутть все її життя. На протязі історії їй зустрічається багато людей які залишають вагомий слід, від кожного вона забирає щось для себе.


В процесі подорожі вона зустрічає Хісоку - серійного вбивцю, що живе битвами та сильним ворогами. Він навчає її виживанню, силі, та мужності. Ми бачимо лінію привʼязаності, яка утворюється між ними в процесі. Які вибори є правильними, а які не є для дівчини, і до чого вони призводять - ви зможете дізнатися прочитавши цю книгу.


Уривку почитати можливо на моїй сторінці вверху.

Гарного читання!

Білий Привид

Про групу

Знаходьте нових друзів та приєднуйся до дискусій з твоїми од...

Учасники

  • paraska
    Схоже, нашій платформі сподобалось ваш творчий псевдонім! Креативненько!Креативний Псевдонім
    Опублікувано перший твір або ілюстрацію на сайтіПочатківець
  • Оварі
    Схоже, нашій платформі сподобалось ваш творчий псевдонім! Креативненько!Креативний Псевдонім
    Опублікувано перший твір або ілюстрацію на сайтіПочатківець
  • sandbranco
    Один із перших 200 учасників нашого сайтуПокоління 200
  • pupil5v32_2020
    pupil5v32_2020
  • Нечуйвітер
    Схоже, нашій платформі сподобалось ваш творчий псевдонім! Креативненько!Креативний Псевдонім
    Опублікувано перший твір або ілюстрацію на сайтіПочатківець
bottom of page